33. aukció
Koszta József (1861-1949) Annuska kendőben
148

Koszta József (1861-1949)

Annuska kendőben

Olaj, papírlemez, 51x38 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft