33. aukció
Koszta József (1861-1949) Orgonás csendélet
81

Koszta József (1861-1949)

Orgonás csendélet

Olaj, vászon, 50x40 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft