39. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Antibes, 1964
71

Réth Alfréd (1884-1966)

Antibes, 1964

Olaj, kollázs, vászon, homok, fa, 67,5x102,5 cm
Jelezve jobbra lent: A. Reth .. 64.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

•Cserba Júlia-Kopeczky Csaba-Makláry Kálmán-Passuth Krisztina: Alfred Reth 1884-1966.
Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2003. katalógus: 254.