39. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Kompozíció
126

Réth Alfréd (1884-1966)

Kompozíció

65x50,5 cm, Kollázs, homok, olaj, papír vászonon
Jelezve középen lent: A Reth
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft