24. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Anya a kislányával, 1944
33

Szőnyi István (1894-1960)

Anya a kislányával, 1944

Tempera, vászon, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1944
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft

103

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegény télen

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft