21. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Anya gyermekével, 1845
37

Barabás Miklós (1810-1898)

Anya gyermekével, 1845

Akvarell, papír, 21x16,5 cm
Jelezve jobbra középen: Barabás Pesten 845
Kikiáltási ár: 180 000 Ft