21. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Lányka rózsaszín stólával, 1851
218

Barabás Miklós (1810-1898)

Lányka rózsaszín stólával, 1851

Akvarell, papír, 23,5x17,5 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 851
Kikiáltási ár: 180 000 Ft