41. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Anya gyermekével, 1968 körül
74

Tóth Menyhért (1904-1980)

Anya gyermekével, 1968 körül

Olaj, farost, 81x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

• Tóth Menyhért festőművész gyűjteményeskiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1976.november 6. – november 28.katalógus: 195.
• Tóth Menyhért festőművészemlékkiállítása. Vigadó Galéria, Budapest,1980. j