41. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Miskei paraszt, 1955
83

Tóth Menyhért (1904-1980)

Miskei paraszt, 1955

Olaj, papír, 34,5x25 cm
Jelezve jobbra lent: TM55
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 700 000 Ft

Hátoldalon felirat: Miskei paraszt 1955