24. aukció
Fehér László (1953-) Anya gyermekével, 1992
211

Fehér László (1953-)

Anya gyermekével, 1992

Olaj, vászon, 150,5x110,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1992 V. 02.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft