24. aukció
Fehér László (1953-) Nő oszlop előtt, 1989
93

Fehér László (1953-)

Nő oszlop előtt, 1989

Olaj, vászon, 117x77 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1989
Kikiáltási ár: 800 000 Ft