25. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Anya gyermekével
220

Mészöly Géza (1844-1887)

Anya gyermekével

Olaj, vászon, 30,5x24 cm
Jelezve balra lent: Mészöly
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

BÁV 25. aukció, 143. tétel