25. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Balatonparti hangulat
186

Mészöly Géza (1844-1887)

Balatonparti hangulat

Olaj, fa, 16x32 cm
Jelezve balra lent: Mészöly G.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft