47. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Aranyhídon alkonyat után, 1990
114

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Aranyhídon alkonyat után, 1990

Olaj, vászon, 60x60 cm
Jelezve hátoldalon: 90/júli 13; 90/8 Gyarmathy Tihamér 990 \
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Gyarmathy Tihamér Kossuth díjas festőművész kiállítása. MHO IMMO Art Galéria, Budapest,1994. augusztus 15. – augusztus 28.