47. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Átlós mozgások, 1982
102

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Átlós mozgások, 1982

Olaj, vászon, 90x70 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 982; 82/1. \
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
•Gyarmathy Tihamér kiállítása. Szentendrei Képtár, Szentendre, 1991. március 17. – április 28. katalógus: 58.