A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Egry József (1883-1951) Aranykor (Ádám és Éva), 1910
115

Egry József (1883-1951)

Aranykor (Ádám és Éva), 1910

Olaj, vászon, 110x135 cm
Jelezve balra lent: Egry József 1910