A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Egry József (1883-1951) Rakodómunkások, 1911-1912
100

Egry József (1883-1951)

Rakodómunkások, 1911-1912

Olaj, papír, 49x70 cm
Jelezve balra lent: Egry József