61. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Aranyló Nap, 1976
60

Bornemisza László (1910-1995)

Aranyló Nap, 1976

Olaj, farost, 48x61,5 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza L. 976.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft