61. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros halakkal, 1972
59

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros halakkal, 1972

Olaj, farost, 45,5x50 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza L. 972 hátoldalon: Bornemisza L. 50x46 cm 972.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft