11. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Árnyas szentendrei utca, 1947
186

Vörös Géza (1897-1957)

Árnyas szentendrei utca, 1947

Olaj, vászon, 63x81 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 47 Sze
Kikiáltási ár: 950 000 Ft