11. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Intérieur virágcsokorral, 1956
177

Vörös Géza (1897-1957)

Intérieur virágcsokorral, 1956

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza 956
Kikiáltási ár: 350 000 Ft