73. őszi aukció
Mednyánszky László impresszionizmus
71

Árnyas udvar

Olaj, fa, 27,5 x 37 cm
Jelezve hátoldalon: Mednyánszky hagyatéki pecsét
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft