73. őszi aukció
Mednyánszky László Trén, Tátra
59

Trén a hegyek között, 1915-1918 között

Olaj, vászon, 70 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft