27. aukció
Fehér László (1953-) Árnyékban, 1998
159

Fehér László (1953-)

Árnyékban, 1998

Olaj, vászon, 200x140 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1998 III. 24
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft