27. aukció
Fehér László (1953-) K.T. az újságíró, 1998
180

Fehér László (1953-)

K.T. az újságíró, 1998

Olaj, vászon, 110x150 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László, 1998. I. 14. Jelezve hátoldalon: Fehér László, K.T. Az újságíró, 1998 olaj, vászon, 110x150 cm
Kikiáltási ár: 650 000 Ft