22. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Árnyékban pihenők
29

Boldizsár István (1897-1984)

Árnyékban pihenők

Olaj, vászon, 78,5x98,5 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 420 000 Ft