22. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Füredi csónakázók
16

Boldizsár István (1897-1984)

Füredi csónakázók

Olaj, vászon, 61x81 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 280 000 Ft