A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Árnyékban ülők
191

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Árnyékban ülők

Olaj, vászon, 85x125,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

BÁV 75. aukció, 77. tétel