4. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Árnyékos nagybányai utca
34

Nagy Oszkár (1883-1965)

Árnyékos nagybányai utca

Olaj, vászon, 50x50 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 350 000 Ft