4. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Utcarészlet délutáni fényben
33

Nagy Oszkár (1883-1965)

Utcarészlet délutáni fényben

Olaj, vászon, 39,5x49 cm
Jelezve balra fent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 320 000 Ft