9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Bak Imre (1939-) Art Deco, 1985
89

Bak Imre (1939-2022)

Art Deco, 1985

Akril, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Art Deco Bak/85
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft