27. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Ártér, 1899
39

K. Spányi Béla (1852-1914)

Ártér, 1899

Olaj, vászon, 46x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Spányi B. 899
Kikiáltási ár: 360 000 Ft