12. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Artisták
15

Biai Föglein István (1905-1974)

Artisták

Akvarell, papír, 43x29,5 cm
Jelezve jobbra lent: Biai Föglein
Kikiáltási ár: 140 000 Ft