14. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Asszonyok, 1938
129

Gadányi Jenő (1896-1960)

Asszonyok, 1938

Akvarell, papír, 21x34 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi 938
Kikiáltási ár: 150 000 Ft