14. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Női portré, 1926
115

Gadányi Jenő (1896-1960)

Női portré, 1926

Akvarell, papír, 67x47 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 1926
Kikiáltási ár: 220 000 Ft