52. aukció
Krizsán János (1866-1948) Asztali csendélet, 1917
200

Krizsán János (1866-1948)

Asztali csendélet, 1917

Olaj, vászon, 71x76,5 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán János 1917 NB
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft