52. aukció
Krizsán János (1866-1948) Csendélet almákkal
193

Krizsán János (1866-1948)

Csendélet almákkal

Olaj, vászon, 54,5x63,5 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán J.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft