13. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Asztali csendélet
162

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Asztali csendélet

Olaj, vászon, 76x89 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft