13. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Hídon át kanyargó kisvárosi utca
101

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Hídon át kanyargó kisvárosi utca

Olaj, vászon, 81x65 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Blitz – Magángyűjtők Galériája 1998. április 9. – május 10. Katalógus: 3. színes tábla