35. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Asztali csendélet
38

Orbán Dezső (1884-1987)

Asztali csendélet

Olaj, vászon, 50x66 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft