35. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) San Carlo Alle Quattro Fontane, 1920-as évek
60

Orbán Dezső (1884-1987)

San Carlo Alle Quattro Fontane, 1920-as évek

Olaj, vászon, 87x78,5 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 850 000 Ft