Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Endresz Alice (1899 - ?) Asztaltársaság, 1925-1936
53

Endresz Alice (1899 - ?)

Asztaltársaság, 1925-1936

Olaj, vászon, 76x106 cm
Jelezve jobbra lent: Endresz Alice