Berlin – Budapest 1919-1933
Scheiber Hugó der Sturm
47

Scheiber Hugó (1873-1950)

Átjáróhíd, 1920-as évek eleje

Olaj, karton, 65x93 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber