50. Jubileumi Aukció
Berény Róbert (1887-1953) Átlátszó tárgyak, halványan (Asztali csendélet), 1928
106

Berény Róbert (1887-1953)

Átlátszó tárgyak, halványan (Asztali csendélet), 1928

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft

Aukcionálva: -BÁV 84. aukció, 12. tétel Proveniencia: -egykor Varga Géza tulajdonában Kiállítva: -A Képzőművészek Új Társaságának (KUT) kiállítása.Nemzeti Szalon, Budapest, 1929. január, katalógus: 9.