Best of Mű-Terem
Derkovits Gyula (1894-1934) Aukció, 1930
83

Derkovits Gyula (1894-1934)

Aukció, 1930

Olaj, aranyporfesték, ezüstporfesték, vászon, 54x61 cm
jelezve balra fent: Derkovits Gy.