Best of Mű-Terem
Derkovits Gyula (1894-1934) Halász, 1927
84

Derkovits Gyula (1894-1934)

Halász, 1927

Olaj, aranyporfesték, ezüstporfesték, vászon, 36,5x33,5 cm
jelezve balra fent: Derkovits Gy.