68. Aukció
Vaszary János Párizs Eiffel-torony
199

Autók a Carrousel-tér mögött, Párizs, 1929

Akvarell, papír, 33,5 x 43 cm
Jelezve jobbra fent: Paris 929 Vaszary J
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft

– Vaszary János képei, Budapest, Ernst Múzeum, 1930. február (kat. 114. Autók a Carussel-tér mögött, 500.-)
– Vaszary János emlékkiállítása, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1961. március, (kat. 264. Eiffel torony, mgt.)
– Vaszary, Zürich, Galerie Semiha Huber, 1964. december – 1965. január, (kat. 51. Eiffelturm)

– Virág Judit: Senki többet? Harmadszor! Budapest, Korona Kiadó, 2004, 78. oldal
– Vaszary János gyűjteményes kiállítása, kiáll. kat. Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 2007, 331. oldal
– Párizs-Budapest 1890-1960, Budapest, Virág Judit Galéria, 2017, 316. oldal