68. Aukció
Vaszary János Francia Riviéra
205

Francia Riviéra

Akvarell, ceruza, papír, 33,5 x 43 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft