66. aukció (2021 kortárs)
Csernus Tibor (1927-2007) Aveyron 2., 1978
86

Csernus Tibor (1927-2007)

Aveyron 2., 1978

Olaj, vászon, 180 x 140 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1978
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft