68. Aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Avignon, 1926 körül
132

Orbán Dezső (1884-1987)

Avignon, 1926 körül

Olaj, fa, 50 x 65 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

– Dér Tamás gyűjteményében

– Orbán Dezső festőművész gyűjteményes kiállítása, Kecskemét és Békéscsaba, 1926, (kat. 21. Avignon, olajf.)

Feltehetően kiállítva:
– Az Ernst Múzeum XCII. Csoportkiállítása, Budapest, 1927. október, (kat. 62. A híd, olajf.)

– Egy európai, vándorúton. Orbán Dezső Emlékkiállítás, kiáll. kat. 2009, (67. kép)